Naujieji metai

Artėja Šv. Kalėdos ir Naujieji metai  –  gražiausios šventės metuose. Norime pasiūlyti Jūsų klientams švęsti jas AULOS restorane, Kairėnų botanikos sode – atitolę nuo miesto šurmulio gražiame gamtos kampelyje.

Susikurkite šventę sau – Naujųjų belaukiant, pasivažinėkite dvariškių rogėmis ir vežimačiu kadaise ponų pramintais dvaro takais…  O sugrįžę galėsite sušilti  prie didžiulio laužo, gurkšnodami  ant žarijų išvirtą kvapnų vyną ir besimėgaudami restorano AULA paruoštomis gurmaniškomis vaišėmis.

Kairėnų malūną rasite už Saulėtekio (6 km nuo studentų miestelio Antakalnyje) esančiame Vilniaus universiteto  Kairėnų Botanikos sode, kuris buvo įkurtas 1781 metais. Per daugiau nei 150 metų gyvavimo laikotarpį sodas tapo neatsiejama Vilniaus universiteto dalimi. Šiuolaikinis VU Botanikos sodas pasižymi sutvarkyta infrastruktūra ir tvenkinių sistema. Šis sodas yra ne tik didžiausias Lietuvoje (bendras plotas 199 ha), bet ir turtingiausias augalų kolekcijomis, čia auginama apie 10000 pavadinimų augalų, priklausančių 190 šeimoms, 886 gentims.

 

Kalėdinio  vakarėlio kaina nuo 28 eur/žmogui.

 

Naujametinio vakaro patalpų nuoma 800 eur.